Mōta Whai Hua IE5
Ko ngā motuka raupapa IE5 he motuka arataki whare herehere i hangaia kia rite ki ngā paerewa IEC60034-30 me te whai huatanga pūngao IE5.
Whakatakotoranga
| Paerewa | IEC60034-30 |
| Rahi anga | 80-355 |
| Putanga | 0.75kW-315kW |
| Akomanga whai hua | IE5 |
| Ngaohiko/auau | ≤1000V/50Hz |
| Te tohu tiaki | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Akomanga whakamātao/Akomanga piki pāmahana | F/B |
| Ngā whakaritenga whakairi | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Te pāmahana āwhiowhio | -15°C ~+40°C |
| Me iti iho i te 90% te haumākū whanaunga | |
| Me iti iho te teitei i te 1000 m i runga ake i te taumata o te moana | |
| Tikanga whakamatao | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Te kawenga | S1 |
| Tauwehenga ratonga | 1.0 |
Tukanga Whakaputa Wheketere
Ngā Mōhiohio Tono
● Hei mōhiohio mā te kaiwhakamahi anake tēnei rarangi taonga. Mōhio mai mēnā he huringa ki te hua, kāore he tuhipoka tāpiri e tukuna i mua.
● I te wā e tono ana, me tuhi ngā raraunga whakatauranga, pēnei i te momo motuka, te mana, te ngaohiko, te tere, te akomanga whakamarumaru, te akomanga tiaki, te tikanga whakairi, me ētahi atu.
● Ka taea e mātou te hoahoa me te hanga i ngā motuka motuhake e ai ki ngā hiahia o te kiritaki penei:
1. ngā ngaohiko, ngā auau me ngā mana motuhake
2. ngā akomanga whakamarumaru me te ārai motuhake
3. me te pouaka pito maui, ngā pito poro rua me ngā poro motuhake
4. Ngā motuka pāmahana teitei, ngā motuka pāmahana iti rānei.
5. Te whakamahinga ki te whenua teitei, ki waho rānei
6. Ngā āhuatanga mana teitei ake, ngā āhuatanga ratonga motuhake rānei
7. me te whakamahana, te whāriki, te takai rānei PT100, PTC, me ētahi atu.
8. me te encoder, ngā peera motuhake, te hanganga peera motuhake rānei.
9. Ētahi atu whakaritenga.
Mēnā he mea e hiahia ana koe ki tētahi o ēnei taonga, tena koa whakamōhio mai. Ka koa mātou ki te tuku atu i tētahi utu ina whiwhi koe i ngā taipitopito taipitopito. Kei a mātou ā mātou tohunga R&D hei whakatutuki i ngā whakaritenga katoa. Kei te tumanako mātou ki te whiwhi i ō pātai wawe tonu, ā, ko te tumanako ka whai wāhi mātou ki te mahi tahi me koe a muri ake nei. Nau mai ki te tirotiro i tā mātou whakahaere.







