Mōta Whai Hua IE2
Whakatakotoranga
| Paerewa | IEC60034-30 |
| Rahi anga | 80-355 |
| Putanga | 0.18kW-355kW |
| Akomanga whai hua | IE2 |
| Ngaohiko/auau | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Te tohu tiaki | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Akomanga whakamātao/Akomanga piki pāmahana | F\B |
| Ngā whakaritenga whakairi | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Te pāmahana āwhiowhio | -15°C -+40°C |
| Me iti iho i te 90% te haumākū whanaunga | |
| Me iti iho te teitei i te 1000m i runga ake i te taumata o te moana | |
| Tikanga Whakamatao | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Te kawenga | S1 |
| Tauwehenga ratonga | 1.0 |
Taputapu Whakaputa
Tohutohu Tono
● Hei tohutoro ki te kiritaki anake tēnei rarangi taonga. Mō te hunga hoko anake, tēnā koa, mēnā he huringa ki te hua, kāore he tuhinga tāpiri e tukuna i mua.
● I te wā e tono ana, kia aro nui ki ngā raraunga o te tono, pērā i te hiko, te ngaohiko, te tere, te akomanga whakamarumaru, te akomanga tiaki, te momo tāutanga, me ētahi atu o te tauira motuka.
● Ka taea e mātou te hanga me te hanga i ngā hua motuka motuhake kia rite ki ō hiahia.
1. Ngā ngaohiko, ngā auau me ngā mana motuhake.
2. Akomanga whakamarumaru motuhake me te akomanga tiaki;
3. Te taha maui me te pouaka hononga, te pito o te rakau takirua me te rakau motuhake;
4. Ngā motuka pāmahana teitei, ngā motuka pāmahana iti rānei;
5. Mō te whakamahi i ngā whenua pukepuke, i waho rānei.
6. Mana teitei ake, ratonga motuhake rānei.
7. Me ngā whakamahana, ngā peera, ngā takai rānei o PT100, PTC, me ētahi atu.
8. Me te encoder, te peera whakamātao, te hanganga peera whakamātao rānei.
9. Ētahi atu whakaritenga.









