Mōta Whai Hua IE4
Ko ngā motuka raupapa IE4 he motuka arataki whare herehere i hangaia kia rite ki ngā paerewa IEC me te whai huatanga pūngao IE4.
Whakatakotoranga
| Paerewa | IEC60034-30 |
| Rahi anga | 80-355 |
| Putanga | 0.75kW-315kW |
| Akomanga whai hua | IE4 |
| Ngaohiko/auau | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Te tohu tiaki | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Akomanga whakamātao/Akomanga piki pāmahana | F/B |
| Ngā whakaritenga whakairi | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Te pāmahana āwhiowhio | -15°C ~+40°C |
| Me iti iho i te 90% te haumākū whanaunga | |
| Me iti iho te teitei i te 1000 m i runga ake i te taumata o te moana | |
| Tikanga whakamatao | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Te kawenga | S1 |
| Tauwehenga ratonga | 1.0 |
Tākai
Ngā Mōhiohio Tono
● He tohutoro noa iho tēnei rarangi taonga mā ngā kaiwhakamahi. Mēnā he panonitanga hua, kāore e hiahiatia he tāpiritanga i mua. He tohutoro noa iho tēnei rarangi taonga mā ngā kaiwhakamahi. Mēnā he panonitanga hua, kāore e hiahiatia he tāpiritanga i mua.
● Kia mōhio ki ngā raraunga kua whakatauria i te wā e tono ana, pērā i te momo motuka, te mana, te ngaohiko, te tere, te akomanga whakamarumaru, te akomanga tiaki, te momo whakairinga me ērā atu mea.
● Ka taea e mātou te hoahoa me te whakaputa i ngā motuka motuhake e whai ake nei i runga anō i ngā hiahia o te kiritaki:
1. Ngaohiko, auau me te mana motuhake;
2. Akomanga whakamarumaru motuhake me te akomanga tiaki;
3. Me te pouaka pūrua i te taha maui, ngā pito o te kakau takirua me te kakau motuhake;
4. Mōta pāmahana teitei, mōta pāmahana iti rānei;
5. Whakamahia i runga i te papa whenua, i waho rānei;
6. Mana teitei ake, ratonga motuhake rānei;
7. Me te whakamahana, PT100 mō ngā peera, ngā takai rānei, PTC me ērā atu;
8. Me te encoder, ngā peera whakamātao, te hanganga peera whakamātao rānei;
9. Me ētahi atu whakaritenga.








