Mōta Whai Hua IE1
Whakatakotoranga
| Paerewa | IEC60034-30 |
| Rahi anga | 80-355 |
| Putanga | 0.18kW-315kW |
| Akomanga whai hua | IE1 |
| Ngaohiko/auau | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Te tohu tiaki | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Akomanga whakamātao/Akomanga piki pāmahana | F/B |
| Ngā whakaritenga whakairi | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Te pāmahana āwhiowhio | -15°C ~+40°C |
| Me iti iho i te 90% te haumākū whanaunga | |
| Me iti iho te teitei i te 1000 m i runga ake i te taumata o te moana | |
| Tikanga whakamatao | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Te kawenga | S1 |
| Tauwehenga ratonga | 1.0 |
Ngā Mōhiohio Tono
● Hei mōhiohio mā te kaiwhakamahi anake tēnei rarangi taonga. E mihi ana mātou mō te kore whakamōhio wawe mō ngā huringa o ngā hua.
● I te wā e tono ana, tohua mai te momo motuka, te mana, te ngaohiko, te tere, te akomanga whakamarumaru, te akomanga tiaki, te tikanga whakairi, me ētahi atu.
● Ka taea e mātou te hoahoa me te hanga i ngā motuka motuhake kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki penei:
1. ngaohiko motuhake, auau me te mana
2. ngā akomanga whakamarumaru me te ārai motuhake
3. me te pouaka pito maui, ngā pito poro rua me ngā poro motuhake
4. Ngā motuka pāmahana teitei, ngā motuka pāmahana iti rānei.
5. Teitei te teitei, te whakamahinga o waho rānei
6. Ngā āhuatanga mana teitei ake, ngā āhuatanga ratonga motuhake rānei
7. me te whakamahana, te whāriki, te takai rānei PT100, PTC, me ētahi atu.
8. me te encoder, ngā peera motuhake, te hanganga peera motuhake rānei
9. Ētahi atu whakaritenga.









