Ngā Motuka Pēki YEJ
Ka taea e ngā motuka raupapa YEJ te tere parai, ka whakamahia i runga i ngā taputapu miihini me ngā mīhini taraiwa i te wā e hiahiatia ana te parai tere me te tika.
Whakatakotoranga
| Rahi anga | 80-280 |
| Putanga | 0.18kW-90kW |
| Ngaohiko/auau | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Te tohu tiaki | IP55 (mōta)、IP23 (pūwero) |
| Akomanga whakamātao/Akomanga piki pāmahana | F/B |
| Ngā whakaritenga whakairi | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Te pāmahana āwhiowhio | -15°C~+40°C |
| Me iti iho i te 90% te haumākū whanaunga. | |
| Me iti iho te teitei i te 1000 m i runga ake i te taumata o te moana | |
| Tikanga whakamatao | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Te kawenga | S1 |
| Tauwehenga ratonga | 1.0 |
Tākai
Ngā Mōhiohio Tono
● He tohutoro noa iho tēnei rarangi taonga mā ngā kaiwhakamahi. Mēnā he panonitanga hua, kāore e hiahiatia he tāpiritanga i mua. He tohutoro noa iho tēnei rarangi taonga mā ngā kaiwhakamahi. Mēnā he panonitanga hua, kāore e hiahiatia he tāpiritanga i mua.
● Kia mōhio ki ngā raraunga kua whakatauria i te wā e tono ana, pērā i te momo motuka, te mana, te ngaohiko, te tere, te akomanga whakamarumaru, te akomanga tiaki, te momo whakairinga me ērā atu mea.
● Ka taea e mātou te hoahoa me te whakaputa i ngā motuka motuhake e whai ake nei i runga anō i ngā hiahia o te kiritaki:
1. ngaohiko, auau me te mana motuhake;
2. te akomanga whakamarumaru motuhake me te akomanga tiaki;
3. me te pouaka pūrua i te taha maui, ngā pito o te kakau takirua me te kakau motuhake;
4. mōtini pāmahana teitei, mōtini pāmahana iti rānei;
5. whakamahia ki te papa whenua, ki waho rānei;
6. te mana teitei ake, te tauwehe ratonga motuhake rānei;
7. me te whakamahana, PT100 mō ngā peera, te takai rānei, PTC me ētahi atu;
8. me te encoder, ngā peera whakamātao, te hanganga peera whakamātao rānei;
9. me ngā whakaritenga a ētahi atu.








