YH Marine Motors
Ko ngā motuka raupapa YH he motuka arataki asynchronous toru-wāhanga kua kati katoa, kua whakamataohia e te hau, mō te whakamahinga moana.
Whakatakotoranga
| Rahi anga | 80-355 |
| Putanga | 0.75kW-315kW |
| Ngaohiko/auau | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Te tohu tiaki | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Akomanga whakamātao/Akomanga piki pāmahana | F/B |
| Ngā whakaritenga whakairi | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Te pāmahana āwhiowhio | 0°C ~+45°C |
| Me iti iho i te 90% te haumākū whanaunga | |
| Tikanga whakamatao | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Te kawenga | S1 |
| Tauwehenga ratonga | 1.0 |
Ngā Mōhiohio Tono
● He tohutoro noa iho tēnei rarangi taonga mā ngā kaiwhakamahi. Mēnā he panonitanga hua, kāore e hiahiatia he tāpiritanga i mua. He tohutoro noa iho tēnei rarangi taonga mā ngā kaiwhakamahi. Mēnā he panonitanga hua, kāore e hiahiatia he tāpiritanga i mua.
● Kia mōhio ki ngā raraunga kua whakatauria i te wā e tono ana, pērā i te momo motuka, te mana, te ngaohiko, te tere, te akomanga whakamarumaru, te akomanga tiaki, te momo whakairinga me ērā atu mea.
● Ka taea e mātou te hoahoa me te whakaputa i ngā motuka motuhake e whai ake nei i runga anō i ngā hiahia o te kiritaki:
1. ngaohiko, auau me te mana motuhake;
2. te akomanga whakamarumaru motuhake me te akomanga tiaki;
3. me te pouaka pūrua i te taha maui, ngā pito o te kakau takirua me te kakau motuhake;
4. mōtini pāmahana teitei, mōtini pāmahana iti rānei;
5. whakamahia ki te papa whenua, ki waho rānei;
6. te mana teitei ake, te tauwehe ratonga motuhake rānei;
7. me te whakamahana, PT100 mō ngā peera, te takai rānei, PTC me ētahi atu;
8. me te encoder, ngā peera whakamātao, te hanganga peera whakamātao rānei;
9. me ngā whakaritenga a ētahi atu.
Ngā tono
He hangarau whakaputa matatau ā mātou, ā, e whai ana mātou i ngā mahi auaha ki ngā hua. I taua wā anō, kua whakarei ake te ratonga pai i te ingoa pai. E whakapono ana mātou, mēnā e mārama ana koe ki tā mātou hua, me whakaae koe ki te noho hei hoa mahi mā mātou. Kei te tumanako atu mātou ki tāu patai.








